субота, 16 квітня 2016 р.

Технічний музей Відня (Technisches Museum Wien)

    
   Недавно побували ми в технічному музеї Відня.
   Перед входом в музей побачили дуже цікаву річ (Артем чекає щоб дідусь Вітя розказав про неї в деталях)
    Перед тим як іти в музей, то шукала інформацію про нього, і от знайшла дуже гарну статтю, яка його описує. http://www.avstrija.at/ua/tekhnichnyy-muzey-vidnya
    Багато хто каже, що з маленькими дітьми туди не дуже вартує йти, можливо й дійсно, Артем не міг оцінити всі експонати музею, але йому було дуже цікаво:
побувати у справжньому поїзді,
 з близька побачити літаки,
вертоліт,
 порулювати у пожежній машині,
а дитячий майданчик - це просто казка:
можна будувати стіну з цегли(пінопласт),
піднімати краном цеглу,
розглянути як працює шестерня,
що таке блискавка,
як крутиться монетка по спіралі,
  стенд зі штирями - якщо з одного боку чимось натиснути, то з іншого вийде рельєф - так можна робити відбиток руки, голови, будь чого,(на дотик вони м'ягенькі)
і багато інших цікавих речей.
    Враження наші були дуже позитивні, правда мало часу, тому що Артем уже стомився і після другої години уже не хотів ходити і казав що хоче додому,  впринципі й так молодець, довго витримав. Ну але загалом музей величезний, уявіть там літаки, поїзди, виставки машин, і ще багато багато всякого, ну і він цікавий не тільки експонатами, але й тим, що там можна робити різні експерименти (про них опишу десь згодом, а то багато чого не спробували через брак часу).  Загальне про музей все описане в тій статті, так що не буду повторюватись. Вартує піти знову.

Немає коментарів:

Дописати коментар