неділя, 10 квітня 2016 р.

Лаксенбург - Палацовий парк (Schloss Laxenburg)

     Недавно відкрили для себе дуже гарний парк - Лаксенбург.
Нам він дуже сподобався - це красивий, чистий, просторий парк, з величезними деревами, галявинами, каналами, деякі краєвиди аж захоплюють дух (як вони встигають доглядати такий величезний парк?)
По парку їздить екскурсійний поїзд, правда він трошки дорогий (3,5 євро)
      Є тут штучний острівець, на якому знаходиться замок Франценсбург.
До цього замку можна добратися паромом (60 центів), або обійти стежкою.

В середині замку є невеличке кафе з виглядом на озеро, і музей, але ми в нього не заходили.
Пройшовши далі стежкою, можна побачити поле для лицарськів турнірів,
невеличкий водоспад,
красивий вигляд на канали.
Біля замку можна брати на прокат човники, катамарани тощо
А вже при виході з парку є великий дитячий майданчик. Загальної фотографії немаю, але повірте, він дійсно величенький.
Доречі, гуляючи з Артемом по різних парках, музеї, зоопарку тощо, розумію, як добре що тут скрізь є чудові дитячі майданчики.
А тепер трошки Вікіпедії кому цікаво:
          Лаксенбург розташований в південній частині Віденського лісу, в 15-и км від Відня. палац Лаксенбург був улюбленою весняної і літньої резиденцією імператорської сім'ї. Палац Лаксенбург є одним з найвидатніших палацових комплексів Європи і представляє собою унікальний приклад садового мистецтва XVIII - XIX століть. Марія Терезія і її онук Імператор Франц розширили терреторіі парку до 280 гектарів. Садово-парковий комплекс був спланований з великою любов'ю, в оригінальному стилі, численними альтанками, містичними гротами, храмами і полем для лицарських турнірів в стилі середньовіччя.
       Найвідомішою спорудою на тереторії Лаксембург є Франценсбург, побудований в 1799 - 1801 роках і що прийняв свій остаточний вигляд в 1835 році. За розпорядженням Імператора Франца II ця мініатюрна копія середньовічного замку була побудована на штучному острівці в центрі палацового озера. Інтер'єр замку, який сьогодні є музеєм, не без підстави вважається «скарбницею Австрії».

Немає коментарів:

Дописати коментар