четвер, 16 липня 2015 р.

Рік і місяць

  Ну якось блискавично пролетів цей місяць, можливо через те що він був багатий на події.
  Насамперед - це Артемчика день народження, яке ми справляли аж три рази : три тортики, три задування свічки, три дні багато гостей - це все величезна радість для нашого хлопчика.
Трошки згодом Артемчик перший раз був в ігровій кімнат


     Артемчика досягнення - дуже добре ходить, бігає, навчився тупотіти ногами на слова туп туп, туп. З нових слів - це аха=черепаха, пи=пити, дай=дай дай дай, касьно=класно, кун=кавун, бан=банан. Ну звичайно горшок - ми гуляємо без памперса, практично завжди артемчик повідомляє, що хоче в туалет, і так само дома, ну звичайно є деколи промахи-2 або 3 рази, але я вважаю що це супер. 
       Нові знайомства: У зв'язку з нашим переїздом в Артемчика з'явився новий друг - Александро, вони часто разом бавляться у пісочку, басейні, просто на вулиці. Розмовляють однаково - мовою жестів, а ми з Пітрою(його мама) по англійськи.

В загальному дуже привітні і дружні. Недавно просто так подарували Артемчику дерев'яний пазл .
      Вчора ми познайомились з сусідкою з іншого будинку, вона з Харкова, хлопчить 2,5 роки, так що буде веселіше.


      Харчування: Ще цього місяця Артемчик повністю припинив пити мамине молочко і перейшов на коров'яче. Крім того пробував тут смачну рибу сібас, з фруктів персик, абрикос.
Дуже полюбляє варену моркву- наразі не уявляю як він може обідати без моркви.Артемчика обіди - це море позитиву - я йому блендером частину збиваю і годую, в той час даю йому тарілку з нормальним супчиком, де картопля і морква кубиками, і він сам ість( трошки руками, трошки ложкою) , після того зразу у ванну-радості не має меж.


      Деколи і сніданок ість сам

      Режим: Артем вже як дорослий спить раз на день з 12 до пів 2 або 2.

      Зуби: вітаємо Артемчика з появою 7-го зубчика. Появився в рік і два тижні
      Зоопарк:Були ми минулого тижня в зоопарку. Якщо по правді сказати, то Артемові сподобались мабуть тільки пінгвіни, бо вони швидко рухались і махали крилами, а так то, якщо ми десь зупинялись, то він дивився що там на землі, чи нема прутика якогось або камінця.


 

 

 

     Наразі ваги і метра не маємо, так що розміри напишу пізніше. 
А це так ми святкували 13 місяців
Немає коментарів:

Дописати коментар