середа, 28 червня 2017 р.

Святкування Артемчика день народження (3 рочки)

   
   У квітні ми були на день народженні у Якоба та Нори, де були всі дітки з групи і це було дуже весело. А в лютому було день народження в Еліни, але Артемчик хворів, то ми не ходили. От і в мене виникло бажання зробити Артемчику вечірку, Артем звісно був в захваті і підтримав цю ідею.
     Підготовку ми почали досить завчасно. 

- Спершу замовили зал в Basseni, тут можна безкоштовно орендувати зал, якщо він вільний на потрібну дату, тільки маленький подарунок їм: каву, сік, молоко, солодощі. 
- Потім знайшли в інтернеті шаблон запрошень, відредагували, і роздрукували на звичайному кольоровому принтері. 

  У садочку було свято, були всі батьки, і ми на цей день підготували запрошення і всім роздали. Дуже зручно, що майже відразу бачили картину хто буде, а хто ні. Тому що в кого вже були заплановані відпустки, чи весілля чи ще щось, то зразу сказали.  
 - Потім декілька вечорів погортала різні блоги, пошукала ідеї на Pinterest, і придумала що в нас буде на дні народженні. План наступний: 11 дітей, +11 дорослих, два торти, макаруни фрукти, хотдоги для дітей, мясна нарізка для дорослих, різні снеки, соки та вода; для дітей шаріки 20 штук, шпашки для хотдогів, привітання на торт, свистульки, ковпачки, одноразовий посуд для сервірування та для їжі, скатертина для столу з подарунками; хатинка для розфарбовування, заказувала на амазоні, колонки для дискотеки та планшет з піснями. 
        І ось тиждень перед днем народженням: заказала два торти, (сирник не сфотографувала), причому просто листом через інтернет,
 в магазині заказала 2 м'ясні нарізки,
 
в пятницю після роботи володя купив усі продукти - от і все, майже готові, шпашки для хотдогів та для торта - зробила ще якось раніше. 
        17.06.2017 - день народження нашого синочка. Артем знаходить з самого ранку два запаковані подарунки, і тут чую: "Урааааа, у мене сьогодні день народження". 
А потім були привітання від рідних, друзів, 
ранкова прогулянка та сон перед вечіркою 😀. І от 2 год, 
Артемчик та всі гості прийшли в Басену на святкування. Почалось все з святкового торта та пісні "Happy birthday dear Artem". 
Потім дітки трошки погрались, адаптувались і ми почали дискотеку 😆 - це були пісеньки, в яких були певні слова і треба було їх виконувати: покласти руку в коло, ногу, присісти, встати тощо, або пісня де після слів: freeze (замерзнути) всі на секунду не рухалися, а потім після  dance(танцюй) - танцювали, звісно так як дітки маленькі то було простіше коли батьки теж танцювали. 
                                 Відео дискотеки тут
Потім по плану були дитячі хотдоги- розійшлись миттєво, та розпаковування подарунків
А в той час, наш татко склав картонну хатинку і діти вже не могли дочекатись коли буде команда розмальовувати і почали це робити з фломастерами, які там були у вільному доступі. Але ми потім перенесли хатинку у спеціальну кімнату, і роздали діткам типу пензлики і Володя роздавав фарби. Це виявилось ще й як  цікаво, потім думали як би то вже завершити 😃😆
 Мамочки сиділи біля столу, говорили, гостились, а діти як правило бігали, грались і тільки прибігали до столу попити або на ходу щось з'їсти 😃.  В кінці діти почали робити перегони на машинках або просто грались безліччю іграшками, які є в Басені, а в той час мамочки мені допомогли все поскладати, прибрати тощо.
.............
Час завершувати вечірку. Артем спершу не дуже був радий що день народження завершується, але потім пішов з усіма прощатись. В кінці усі дружньо ще раз заспівали пісню з днем народження (шкода що відео не зняла, було дуже гарно), подякували нам, а ми їм і всі щасливі та задоволені роз'їхались. Думаю день народження сподобався усім, тому що деякі дітки на другий день питали: чи можна їм сьогодні знову піти до Артема на день народження.
    P.S  Насправді мені таке день народження теж сподобалось: ні я, ні Володя не втомилися під час приготуваня, не було затрачено великих зусиль, тривало 4 год, що цілком достатньо,  для Артемчика це справді було його свято: йому багато подарунків, пісні йому, всі його друзі - одним словом всі щасливі: Артемчик радий був, а ми раді що він радий.
   Та святкування на цьому не завершилось.
    У понеділок, цілий ранок Артем та усі дітки місили святковий торт, що теж приносить багато радості.

    І наступного дня, коли торт був готовий, розпочалось святкування у садочку.
Від нас попросили принести святкові стаканчики, тарілочки та серветки, а ми ще  принесли багато шаріків, які лишились з дня народження, торт пекли за рахунок садочку. Вихователька зробила Артемчику корону і почалось святкування: дітки засервірували стіл, заспівали пісню і почали ласувати тортиком;
 потім було багато ігор, де Артем то в колі був, то очолював поїзд (в садочку є спеціальні ритуали для іменинника). В Артемчика було багато радості та емоцій.

Надіюсь нам вдасться зробити наступні дні народження не менш цікавими.

Немає коментарів:

Дописати коментар