четвер, 20 жовтня 2016 р.

Schneeberg (подорож на Саламандрі)

    Шнееберг (Schneeberg, "снігова гора") - найвищий гірський масив у Нижній Австрії (2076 м). Шнееберг відомий також своєю зубчастою залізною дорогою, яка функціонує ще з 1897р. На снігову гору можна піднятись пішки, а можна поїздом Саламандрою на висоту 1800м, а далі за бажанням тільки пішки. Вартість поїзда не з дешевих - 36 євро, але завдяки нашим карточкам - безкоштовно. Зважаючи на те, що минулого тижня ми уже пропустили свій шанс через те що не було квитків, то тепер ми їх замовили у вівторок. Але могли б так уже не спішити, тому що передавали цілий день дощі і холодну погоду, тому ажіотажу на поїзд не було, але ми все таки вирішили поїхати. 
  З погодою нам відносно пощастило - дощу не було, але було досить холодно 3+, але подивившись погоду в інтернеті одягнулись по зимовому (сусідам мабуть виглядало досить дивно, чому це вони 8 жовтня одягнуті у лижні костюми).
Поїхали......
Приїхав наш поїзд
Поїзд піднімався доволі помало - 40 хв, але зато мали шанс порозглядати у вікнах гарні краєвиди. Загалом поїздка проходила досить гарно і плавно поїзд піднімався на гору, було тільки декілька разів, коли кут нахилу нагадував що ми піднімаємось поїздом на гору.
Опинившись на горі, ми побачили багато снігу, і не дивно, здавалось що температура повітря була менша нуля.
 Церква Elisabethkircherl
 Ми були вище хмар
 Спочатку було все в тумані
 Але нам пощастило, буквально за 10 хв хмари розвіялись і ми таки побачили трішки тієї краси
 Трошки погрались снігом, подивились на гори і час спускатись.
 Наша весела компанія

Немає коментарів:

Дописати коментар