неділя, 19 червня 2016 р.

2 рочки Артемчику

    
    Два роки минуло з того дня коли нас стало троє. Якщо чесно, то стає все важче і важче згадати той період коли нас було двоє. 
    Дивлячись на Артемчика досягнення за рік, усвідомлюю як мало ми розвиваємося у порівнянні з дітками. За цей рік Артем навчився впевнено ходити, бігати, стрибати на двох ножках, говорити, співати, їсти, пити з горнятка, гратися самому, і т.д. - тобто став дуже самостійним. 
Крім того, Артемчик дуже подорослішав - це замітно по тому як він грається, запрошує маму або тата в гості, варить їсти, розмовляє зі своїми звірятками, грається машинками у перегони або фестиваль машин.
       Сьогодні обідом, коли лягав спати, то взяв ведмедика свого і разів 10 - "Гедик лягай спати, хм, посипайся, уяяяя!" - Ведмедик лягай спати, зробив паузу, потім хм, просинайся, ураааааа.
      А ще бере три черепашки,ховає їх під ковдру і каже що присипає, і розказує казку про динозавтра : "Гггггггг":
      Деколи демонструє свою любов до порядку: складає книжки на поличку, машинки в мішок, конструктор у пакет. 
     Тепер спокійно можу з Артемчиком ходити в магазин, він бере свій маленький возик, накидає продукти, потім їде до каси, все сам туди розкладає, і відвозить возик на місце.
     Помічник: дуже любить допомагати: товти картоплю,витягати одяг з пральної машини, розвішувати його, пилососити, мити  піілогу, розпаковувати сумки.
Правда треба дуже добре наглядати коли Артемчик розпаковує сумки, тому що якщо попадуться яйця і я не встигну забрати, то з ними стається Цок, і вже два рази мали незапланований бісквіт, а коли кажу "Артемчику, ну що ти зробив?", то він дивиться і з серйоним виглядом каже "Цок"
     Став хитрунчиком: наприклад, коли розмовляю з кимось по телефоні, то зразу каже "Тефон ні", а коли я йому кажу що це важлива розмова, мамі треба поговорити, то починає мною трошки маніпулювати: то йому треба печення, то ще щось, тобто просить такі речі, що я так просто не дуже люблю давати.
     Дуже любить зранку прокинутись і коли є тато дома, то лягти у велике ліжко між нами, сказати "Мама уку", "Тато уку" - бере нас двох за руку і посміхається. Такі милі моменти що хочеться їх запам'ятати  назавжди. Або коли вчимо букви, то бачить букву "М" - зразу каже "Мамуся" і обнімає. Або приходить тато з роботи, то крики на всю хату "Татусю татусю". Оххх, як же це гарно!
    Два рочки - і життя без памперса. Тепер нарешті зняли памперс повністю - уже місяць спимо, гуляємо без нього. Два чи три рази одягала в зоопарк та розважальний центр, тому що Артем й досі, коли заграється, то може забутись, але загалом то він дуже молодець.
    Дуже багато бігає, деколи таке враження що він не вміє ходити, а тільки бігати. ВІн деколи може пробігти 1 км і зробити тільки декілька зупинок.
    Кумедні вислови: 
мамуся будь аска булку дати
Атем мокий - чому?
Стибати по будних каюзях
Татусь купи булку і кабасу
Зеєний - гоу (це про світлофор)
Мама мозє Атемцика годувати
Тато мити посуд, мама писипати Атема (це коли Артем хоче щоб ввечері його присипала мама)
Чому? хм - це навчився з мультика про пепу
Мама сама збияти ігашки (коли не хоче збирати іграшки то завжди так відповідає)
У мами кухя веика,а в Атемцика менька (подарували йому кухню на день народження, то грається нею,потім приводить мене на кухню і це розказує)
Мама ти попобуй (стрибає в калюжі і кличе мене)
Фотографую Артемчика досить часто, тому що бабусі і дідусі чекають кожного дня фото про те що ми робили, і стала звертату увагу на дитячу посмішку - вона така щира, добра, не можливо сказати "Артемчику посміхнись, бо я тебе фотографую", і коли зловиш ту посмішку, то важко відвезти від неї очі
 
А це фото які мені просто подобаються за цей рік
Про наше святкування більше описано тут
http://ireneua.blogspot.co.at/2016/06/blog-post.html
Ось так пролетів ще один рік нашого синочка, а далі буде ще і ще цікавіше.
Надіюсь що скоро закінчу відео,тоді воно буде тут .https://www.dropbox.com/home/Photos?preview=2yearsNew.mp4

Немає коментарів:

Дописати коментар