четвер, 3 грудня 2015 р.

Різдвяні ярмарки

                            
    Дуже сподобалась Різдвяна ярмарка у Відні. Досить гарно все продумано, з одної сторони просто, а з іншої дуже цікаво. А взагалі з Артемом на такі ярмарки дивлюсь тепер зовсім по іншому. 
    Минулого тижня пішли ми на одну з центральних різдвяних ярмарок ( до Карлскірхе).
     Спершу будо дуже схоже на ярмарки у Львові- багато маленьких хатинок, де продають всякі ласощі. Та пройшовши в глиб ярмарки ми побачили багато цікавого для діток, а саме це ми і шукали.
   Спершу ми пішли на дитячу карусель- загалом сподобалось, Артем вибрав машинку і весь час крутив руль. Ціна - 2,5 євро, приблизно така сама ціна і в Украіні.
      Ми там довго не затримались і пішли на солому. Дуже гарно придумано: солома замість снігу. Перед Карлскірхе- це велика церква, є фонтан. Так його спустили і туди насипали багато соломи. Для дітей це була величезна розвага, вони будували собі огорожі у свій ріст, носили солому з одної купи на іншу, кидались, грали ним ніби сніжками.
 А ще там огородили невеличку територію і запустили кізочок та чорних свинок- вони час від часу бігали одним за одним. 
     Ще був цікавий атракціон - ніби карусель, але потрібно було щоб троє людей крутили велосипед, тоді все закрутиться. 
     Досить гарно придумали розваги для дітей віком 3 -10 років: зробили шалаш,
а в середині були лавочки де могли сидіти батьки, пити вино чи чай, та спостерігати за дітьми. В той час дітьми займались аніматори, які малювали, ліпили, робили якісь досліди тощо.
 
     А сьогодні відвідали ярмарку біля замку Бельведер.
Там теж багато атракцій для дітей
Не важко здогадатись, що хлопці захотіли одну і ту ж машинку, всі інші були пусті
А для дорослих - це традиційний пунш (вино+вода+чай) - коштує 3.5, дають пити з різдвяних горняток, якщо ти випив і горнятко повертаєш, то віддають 2 євро.
Для Артемчика було ще весело там проводити час, тому що там багато камінців і скрізь лунала Різдвяна музика, то він під неї і танцював трошки
Дуже сподобався вечірній Бельведер
   Ще побували на різдвяній ярмарці біля замку Шенбрун. Ну гарні декорації і все, для дітей там нічого цікавого не було (два роки тому може це була б одна й найкращих ярмарок для нас, та зараз найкраща ярмарка, це там, де багато соломи). Усіх з наступаючим Різдвом

Немає коментарів:

Дописати коментар